RED doświadczenie budował przy międzynarodowych projektach

Realizacje na świecie

RED Real Estate Development

RED Real Estate Development to międzynarodowa firma deweloperska. Mamy doświadczenie zdobyte na światowych rynkach, zrealizowaliśmy wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii. W Polsce jako deweloper działamy z powodzeniem od ponad 10 lat. Inwestujemy w budynki mieszkalne i handlowe, obecnie prowadzimy realizacje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, gdzie budujemy nowe mieszkania i lofty.

Warszawa to jedno z głównych miejsc naszej działalności. W dzielnicy Ursus wybudowaliśmy już 450 mieszkań, a obecnie realizujemy kolejny etap – osiedle Alpha Park (180 mieszkań). Ponadto zrealizowaliśmy m.in. osiedle Red Park w Poznaniu (263 mieszkań) i centrum handlowe Galeria Dębiec. We Wrocławiu powstało osiedle ekskluzywnych loftów Nowa Papiernia (129 loftów i wysokich mieszkań w poprzemysłowym klimacie), a obecnie realizujemy kolejny etap tej inwestycji.
RED Real Estate Development to solidny i aktywny na polskim rynku deweloper. Dotychcas wybudowaliśmy ponad 1 000 nowoczesnych mieszkań i ponad 13 800 mkw. powierzchni usługowych.

Nasza misja

Skupiamy się na uważnym doborze atrakcyjnych mieszkaniowo lokalizacji i najwyższej jakości wykonania – zgodnie z mottem „mieszkania – inwestycja na lata”. Wnosimy nowe życie w przestrzeń miasta – rewitalizujemy zaniedbaną przestrzeń, zagospodarowujemy nietypowy teren, wnosimy nową jakość – Standard Plus.
Deweloper RED buduje nowe mieszkania, lofty – odmienia miasto.

Co nas wyróżnia

Standard Plus - dbamy o najwyższy standard realizacji inwestycji, zaczynając od projektu, skupiając się na  budowie, a kończąc na przekazaniu mieszkania dostosowanego do potrzeb mieszkańców.
Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, wykorzystujemy najlepsze i ekologiczne materiały, tak aby  zaoferować solidne gotowe mieszkania.
Dla naszych mieszkań wybieramy atrakcyjne lokalizacje z dobrą komunikacją miejską.
Zagospodarowujemy i dbamy o przestrzeń wspólną.
Naszym mieszkańcom zapewniamy komfort i spokojną przyszłość.
Na rynku nieruchomości RED jest synonimem solidnego budownictwa za uczciwą cenę.
 

Realizacje na świecie

W Hotel
Times Square, New York

Nieruchomość o wysokim standardzie, zlokalizowana w sercu dzielnicy teatralnej przy skrzyżowaniu ulicy 47-mej i Broadway.

W 55-piętrowej wieży znajduje się hotel posiadając 550 pokoi oraz 20-piętrowa wieża reklamowa. Lokale handlowo-usługowe i hotelowe zostały wynajęte firmie Starwood Hotels która otworzyła w tym miejscu hotel "W", będący wizytówką firmy.

Wieża reklamowa stała się jednym z głównych nośników reklamowych na Times Square.

1060 Brickell Avenue
Miami, Florida 33131

Luksusowe osiedle wysokich budynków w doskonałej lokalizacji w Miami, w samym sercu dzielnicy finansowej południowej Florydy. Wartość inwestycji to 250 mln USD. Całość obejmuje 576 mieszkań.

Dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom uzyskano wspaniałą architekturę co daje budynkom niepowtarzalny urok. W przedsprzedaży nabywców znalazło 90% inwestycji.

InterContinental Hotel and
Residences
Boston, Massachusetts

20-piętrowy obiekt hotelowo-mieszkalny w Porcie Bostońskim, zlokalizowany na działce o powierzchni 11 tys.m, w sercu Bostońskiej Dzielnicy Finansowej. Część hotelową wynajmuje firma InterContinental Hotel & Resorts, która prowadzi w niej Hotel InterContinental posiadający 420 pokoi.

Na wyższych piętrach znajduje się 120 własnościowych lokali mieszkalnych. Obiekt posiada parking na 375 samochodów. Hotel został otwarty w listopadzie 2006 r. Powierzchnia obiektu to 228 tys. m. Wartość inwestycji po jej ukończeniu to 400 mln USD.

330 East 72nd Street
New York

Atrakcyjny budynek apartamentowy z czerwonej cegły, średniej wielkości, położony w centralnym miejscu Upper East Side został oddany do użytku w 2004 r. Znajduje się w nim 14 apartamentów zajmujących jedną lub dwie kondygnacje.

Windy zatrzymują się bezpośrednio w holu apartamentu, któryma 3 metry wysokości. Inwestycja ta wyróżnia się ciekawym wykończeniem fasady z filarami utworzonymi z cegieł kątowych.

W budynku znajduje się całodobowa recepcja, ośrodek fitness oraz przestronne sale do ogólnego wypoczynku.