Mieszkania dla Młodych (MDM)

Rządowy program Mieszkanie dla Młodych (MdM) umożliwia otrzymanie dofinansowania wkładu własnego przy zakupie mieszkania z rynku pierwotnego.

O dopłatę ze strony państwa mogą się starać osoby, które:

- nie ukończyły 35 roku życia

- wcześniej nie były właścicielami nieruchomości

 

Wysokość dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych (MdM) może wynieść od 10 do 30% wartości mieszkania, w zależności od tego, czy ubiegający się o dopłatę, to osoby samotne czy rodziny wielodzietne. Dostępność mieszkań ogranicza limit ceny za metr kwadratowy mieszkania – różny dla poszczególnych województw i gmin. W przypadku MDM w Poznaniu limit MdM wynosi 5711,20 zł/mkw.

 

Na osiedlu Red Park w Poznaniu oferujemy nowe mieszkania, które mieszczą się w wyznaczonym limicie przez program MdM. Liczba tych mieszkań jest ograniczona. Zainteresowanie kupnem lokalu w ramach programu Mieszkanie dla Młodych (MdM) jest bardzo duże. Z kolei mieszkań spełniających wymagania programu coraz mniej. Lista dostępnych lokali na osiedlu Red Park dostępna jest w zakładce CENNIK.

 

O OSIEDLU: Mieszkania wykonane są w najwyższym standardzie wykończeniowym, otoczone zielenią, pozwalają na bezpośredni dostęp do bogatej infrastruktury. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa ochrona, całodobowo monitorując teren osiedla. Z myślą o ochronie środowiska deweloper zamontował energooszczędne oświetlenie LED. Możliwość odpoczynku i rekreacji zapewni mieszkańcom mieszczący się w najbliższym sąsiedztwie osiedla park – Lasek Dębiecki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą inwestycji objętych przez program Mieszkanie dla Młodych (MdM). Poznań, swoim charakterem przypomina największe światowe metropolie, łącząc w sobie nowoczesną infrastrukturę z bogatym zielonym otoczeniem i dostępem do terenów rekreacyjnych (blisko Red Parku znajdują się Lasek Dębiecki oraz Park Dębina z licznymi ścieżkami rowerowymi). Szybkie i wygodne zakupy gwarantuje znajdująca tuż obok osiedla Galeria Dębiec z całodobowym klubem Fitness24Seven oraz wyjątkowym Kinderparkiem. Skorzystaj z rządowego programu Mieszkania dla Młodych w Poznaniu i ciesz się własnymi czterema ścianami w dobrej cenie.