NA RYNKU JUŻ PONAD 10 LAT!

Deweloper w Poznaniu

RED Real Estate Development

 

RED Real Estate Development to międzynarodowa firma deweloperska. Mamy doświadczenie zdobyte na światowych rynkach, zrealizowaliśmy wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii.

W Polsce jako deweloper działamy z powodzeniem od ponad 10 lat. Budujemy osiedla mieszkaniowe, zrealizowaliśmy również projekt galerii handlowej w Poznaniu – Galerię Dębiec, obecnie prowadzimy realizacje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, gdzie budujemy nowe mieszkania i lofty. RED to sprawdzony i rzetelny deweloper. Poznań, Wrocław oraz Warszawa są miejscami, w którym od wielu lat działamy z dużym powodzeniem.

Warszawa to jedno z głównych miejsc naszej działalności. W dzielnicy Ursus wybudowaliśmy już 540 mieszkań, a obecnie realizujemy kolejny etap – osiedle Alpha Park (180 nowoczesnych mieszkań). Ponadto zrealizowaliśmy m.in. osiedle Red Park w Poznaniu (265 mieszkań) i centrum handlowe Galeria Dębiec. We Wrocławiu powstało osiedle ekskluzywnych loftów Nowa Papiernia (129 loftów i wysokich mieszkań w poprzemysłowym klimacie), a obecnie ruszył kolejny etap tej inwestycji (156 soft loftów i apartamentów).

RED Real Estate Development to solidny i aktywny na polskim rynku deweloper inwestujący w Poznaniu. Dotychczas wybudowaliśmy ponad 1 000 nowoczesnych mieszkań, soft loftów i apartamentów i ponad 13 800 mkw. powierzchni usługowych.

 

Nasza misja

Skupiamy się na uważnym doborze atrakcyjnych mieszkaniowo lokalizacji i najwyższej jakości wykonania – zgodnie z mottem „mieszkania – inwestycja na lata”. Wnosimy nowe życie w przestrzeń miasta – rewitalizujemy zaniedbaną przestrzeń, zagospodarowujemy nietypowy teren, wnosimy nową jakość – Standard Plus. 

Deweloper RED buduje nowe mieszkania, lofty – odmienia miasto.

Co nas wyróżnia


Standard Plus - dbamy o najwyższy standard realizacji inwestycji, zaczynając od projektu, skupiając się na  budowie, a kończąc na przekazaniu mieszkania dostosowanego do potrzeb mieszkańców.
Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami,  wykorzystujemy najlepsze i ekologiczne materiały, tak aby zaoferować solidne gotowe mieszkania.
Dla naszych mieszkań wybieramy atrakcyjne lokalizacje z dobrą komunikacją miejską.
Zagospodarowujemy i dbamy o przestrzeń wspólną.
Naszym mieszkańcom zapewniamy komfort i spokojną  przyszłość.
Na rynku nieruchomości deweloper - RED jest synonimem solidnego budownictwa za uczciwą cenę.