NA RYNKU OD 2006 ROKU!

Deweloper w Poznaniu

RED Development to doświadczony deweloper specjalizujący się w realizacji stylowych, a jednocześnie funkcjonalnych inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

 

Stolica Wielkopolski jest dla RED Development miastem z ogromnym potencjałem. Deweloper Poznań postrzega jako jedną z najszybciej rozwijających się polskich metropolii, na dodatek z unikatowym charakterem i znakomitymi perspektywami na przyszłość. W mieście takim jak Poznań mieszkania deweloperskie powinny spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 

 

Doświadczenie z amerykańskich metropolii

Założyciele firmy mają rozległe doświadczenie także w realizacji projektów deweloperskich na bardzo wymagających rynkach Nowego Jorku, Bostonu czy Chicago i wykorzystują to wnosząc powiew świeżości do polskich inwestycji. W rezultacie osiedla mieszkaniowe sygnowane marką RED Development zdobywają uznanie zarówno nowych użytkowników, jak i jurorów prestiżowych konkursów, takich, jak np. międzynarodowy International Property Awards.

 

Mieszkania deweloperskie w najwyższym standardzie

Misją RED Development jest dostarczenie klientom w sposób terminowy i rzetelny mieszkań, które w swojej kategorii oferują dużo więcej, niż to, co mają do zaoferowania inni deweloperzy. Kupując mieszkanie od RED Development klient może liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę na etapie sprzedażowym, ale także na wyższy standard materiałów w częściach wspólnych i w lokalach, atrakcyjne rozkłady mieszkań i wyższe, niż standardowo, sufity. Wyróżniki te w sposób bezpośredni przekładają się na wyższy komfort życia w oddawanych do użytku obiektach.

 

Nowe mieszkania od dewelopera w Poznaniu

RED Development w świadomy sposób wybiera na lokalizację swoich osiedli dzielnice, które właśnie zyskują na wartości, dzięki rewitalizacji lub rozbudowie infrastruktury. W ciągu ponad 13 lat swojej działalności wybudował w Polsce blisko 1 500 mieszkań, loftów i apartamentów.

 

W planach firma ma kolejne projekty w perspektywicznych lokalizacjach. RED Development skupia się zarówno na rozbudowie istniejących inwestycji, jak i na całkowicie nowych projektach budowlanych. Poznaj inwestycje już zrealizowane przez RED Development i zobacz nowe mieszkania od dewelopera w Poznaniu.

Co nas wyróżnia


Standard Plus - dbamy o najwyższy standard realizacji inwestycji, zaczynając od projektu, skupiając się na  budowie, a kończąc na przekazaniu mieszkania dostosowanego do potrzeb mieszkańców.
Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami,  wykorzystujemy najlepsze i ekologiczne materiały, tak aby zaoferować solidne gotowe mieszkania.
Dla naszych mieszkań wybieramy atrakcyjne lokalizacje z dobrą komunikacją miejską.
Zagospodarowujemy i dbamy o przestrzeń wspólną.
Naszym mieszkańcom zapewniamy komfort i spokojną  przyszłość.
Na rynku nieruchomości deweloper - RED Development jest synonimem solidnego budownictwa za uczciwą cenę.