BĄDŹ NA BIEŻĄCO - ZOSTAŃ NASZYM FANEM

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Czy wiesz, że aż 50 proc. mieszkań w Red Parku kupowanych jest z polecenia?

Powiedź o nas swoim bliskim i odbierz bon o wartości 500 złotych!

 

Aby nagrodzić naszych Klientów, którzy polecają zakup mieszkania w inwestycji Red Park znajomym czy rodzinie, a jednocześnie podziękować im za zaufanie, uruchomiliśmy wyjątkowy Program lojalnościowy „DOBRY SĄSIAD”.

Jeśli Wasz znajomy do końca tego roku zdecyduje się na zakup dowolnego mieszkania na osiedlu Red Park z Waszego polecenia i podpisze umowę deweloperską nagrodzimy zarówno Was, jak i kupującego bonem podarunkowym Sodexo o wartości 500 złotych.

 

Zasady udziału w Programie są bardzo proste:


1. Aby wziąć udział w Programie musisz być właścicielem dowolnego lokum w Red Parku lub jego najemcą.

2. Przed przystąpieniem do akcji zapoznaj się z Regulaminem (dokument dostępny jest do pobrania na stronie poniżej oraz w naszym biurze sprzedaży)

3. Odwiedź nasze biuro sprzedaży i podpisz Regulamin oraz zostaw dane swoje i osoby, której poleciłeś mieszkanie.

4. Nasz Program trwa do 31 grudnia 2019 r. – do tego czasu Twój znajomy powinien podpisać z nami umowę deweloperską na kupno mieszkania.

5. Po podpisaniu umowy, umawiamy się na spotkanie w biurze sprzedaży, podczas którego wręczymy Ci bon Sodexo na kwotę 500 zł. Taki podarunek otrzyma też Twój znajomy.

 

 

Więcej informacji na temat Programu lojalnościowego uzyskacie w naszym biurze sprzedaży przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 382 oraz pod numerem telefonu 517 112 112.

 

POBIERZ REGULAMIN

 

Polecamy się!