Aktualności

Ostatnie miejsca postojowe w promocyjnych cenach.

Ostatnie miejsca postojowe hali garażowej za12 900 zł brutto.

>>

Red Park etap IV ponownie wyróżniony!.

Z przyjemnością informujemy, że w III kwartale 2020 roku nasza inwestycja Red Park etap IV ostała wyróżniona przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl i zajęła 3 miejsce w Rankingu najlepszych inwestycji w Poznaniu.

 

 

 

>>

Ostatnie mieszkanie w sprzedaży.

W sprzedaży pozostało ostatnie mieszkanie (D.2.1) w budynku IV etapu osiedla.

Zapraszamy do zakupu!

>>

Nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu

 

Poznaj inwestycję w znakomitej lokalizacji oraz realizowaną w najwyższym standardzie. Interesują Cię nowe mieszkania w Poznaniu? Zobacz projekt wyróżniający się wśród inwestycji deweloperskich w stolicy Wielkopolski.  

 

Red Park to kompleksowe osiedle w dzielnicy Dębiec w Poznaniu, gdzie dostępne są nowe mieszkania na sprzedaż, wszystkie z pełną własnością.

Inwestycja podzielona została na cztery etapy.

Zrealizowano już trzy etapy, w ramach których powstało łącznie 400 mieszkań. Aktualnie w budowie znajduje się ostatni, IV już etap inwestycji, w którym zaplanowano 137 nowych mieszkań na sprzedaż.

 

Budowa IV etapu rozpoczęła się w sierpniu br., planowane zakończenie budowy to II kwartał 2021.

 

Mieszkania na sprzedaż w Poznaniu oferowane przez RED Development to dwa, trzy lub cztery pokoje. Zakup mieszkania na wczesnym etapie budowy daje możliwość połączenia bądź przeaaranżowania mieszkań wg własnych potrzeb. 

Każde z mieszkań posiada własny balkon, taras, a w przypadku mieszkań na parterze ogródek (nawet do 267 metrów!). Mieszkańcy mają do dyspozycji parking podziemny, miejsca postojowe naziemne oraz plac zabaw.

Teren osiedla Red Park jest ogrodzony oraz chroniony.


Obecnie ruszył ostani, IV etap inwestycji, w którym nowe mieszkania w Poznaniu na osiedlu Red Park można nabyć w dobrej ofercie:

- harmonogram 20/80 (20% teraz, reszta przed odbiorem kluczy)

- miejsca postojowe już od 20 000 zł

 

Mieszkania - Poznań

Red Park to bezpieczne i nowoczesne osiedle nowych mieszkań w poznańskiej dzielnicy Dębiec budowane w czterech etapach. Wyróżnia się na mapie projektów deweloperskich. To nowe mieszkania w Poznaniu w najwyższym standardzie oraz w doskonałej lokalizacji. Jesteśmy przekonani, że nie sposób znaleźć podobnej inwestycji, wyróżniającej się designem, standardem i funkcjonalnością, zarówno w obrębie miasta Poznań, jak i w okolicach.

Oferujemy bogaty wybór mieszkań w stanie deweloperskim, w atrakcyjnej ofercie cenowej (już od 6200 zł/m2), mieszkania objęte są najoszczędniejszym harmonogramem płatności 20/80 (20% płacisz po podpisaniu umowy deweloperskiej, reszta przed odbiorem kluczy). Zielone otoczenie inwestycji i spokojna okolica sprawia, że mieszkania na sprzedaż tuż obok Galerii Dębiec, za ulicą Czechosłowacką i blisko autostrady A2 (węzeł autostradowy Berlin-Warszawa) stanowią wymarzone miejsce do życia.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu są zlokalizowane w dogodnym miejscu, tak aby umożliwić mieszkańcom szybki dojazd zarówno do centrum, jak i innych dzielnic. Kupno nowego mieszkania w Poznaniu to to bardzo dobra inwestycja kapitału. 

Miasto rozwija się dynamicznie, ma ciekawy i nowoczesny rynek pracy oraz jest dużym ośrodkiem akademickim. Jeśli chodzi o inwestycje mieszkaniowe Poznań to strzał w dziesiątkę! 

Interesują Cię mieszkania w Poznaniu na sprzedaż? Znamy najlepszy adres:

Poznań, salon sprzedaży ul. 28 Czerwca 1956r. nr 382 - zapraszamy.


Sprawdź nasze mieszkania