BĄDŹ NA BIEŻĄCO - ZOSTAŃ NASZYM FANEM

„Dębiecka Paczka” dla chorych dzieci

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem i pomóc młodym podopiecznym stowarzyszenia „Żurawinka”. Wystarczy, że przyniesiesz prezenty do naszego biura sprzedaży. Resztą zajmą się elfy! Zbiórka trwa do 17 grudnia.

 

Rozpoczęła się akcja charytatywna „Dębiecka Paczka”, czyli zbiórka świątecznych darów dla podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Dorosłych z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym „Żurawinka”. Potrzebne są produkty spożywcze z dłuższym terminem ważności, ozdoby bożonarodzeniowe i środki czystości do wykorzystania w Dziennym Ośrodku Terapeutycznym (ul. Żurawinowa). Liczy się gest i każdy drobny upominek.

Dzieci i młodzież z pewnością ucieszą się z maskotek, kosmetyków i artykułów plastycznych. Z kolei w ośrodku przydadzą się rzeczy codziennego użytku. Mile widziane są również meble w dobrym stanie do kącika kawowego dla rodziców.

 

Organizatorem akcji już po raz czwarty jest Red Park, dlatego podarki można przynosić do biura sprzedaży przy ul. 28 Czerwca 1956 r. (obok Lasku Dębieckiego) od 3 do 17 grudnia (do południa) w godzinach jego otwarcia, tj. 9:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku. Wszystkie bożonarodzeniowe paczki podopieczni ośrodka znajdą później pod choinką.

 

Prezenty dla podopiecznych: kosmetyki, maskotki, słodycze, miękkie ciasteczka, artykuły plastyczne, budynie, kisiele, galaretki, książki, płyty z muzyką i filmami, gry planszowe i inne.

Pomoc dla stowarzyszenia „Żurawinka”: proszki i płyny do prania, środki czystości, ręczniki papierowe, papier toaletowy, mokre chusteczki, herbata, kawa, cukier, soki, bakalie, owoce w puszkach, kruche ciastka, herbatniki, woda mineralna, podgrzewacze (lighty), serwetki stołowe, dekoracje świąteczne, lampki choinkowe.

Kącik relaksu: 2 kanapy, fotele, komoda, stolik kawowy.